Apie mus

PREKYBA GUOLIAIS


Mes savo klientams siūlome patikimą produkciją – tai žymiausių pasaulyje guolių gamintojų : Švedijos grupės SKF, Japonijos – Prancūzijos korporacijų grupės NTN-SNR, Vokietijos koncernų INA, FAG (Schaeffler group), Japonijos korporacijų NACHI, KOYO, JAV kompanijos The Timken Company, Anglijos Dunlop BTL, ZVL Slovakia kompanijos ir daugelio kitų, guolius ir kitą produkciją.

 

PREKYBA JĖGOS PERDAVIMO PRODUKCIJA, SANDARIKLIAIS


Tiekiame SKF grupės jegos perdavimo produkciją SKF Power transmission products, kurią galite užsisakyti kartu su guoliais, sandarikliais ir prietaisais. Operatyviai pristatome Dunlop BTL ir jų registruoto prekybinio ženklo MEDWAY pavarų diržus, guolius, šarnyrinius lankstus.

PREKYBA PAVARŲ DIRŽAIS


Operatyviai ir kvalifikuotai padėsime parinkti Jums reikiamus guolius, diržus, riebokšlius ir kitas prekes, konsultuosime Jus visais Jums rūpimais montavimo ir eksploatavimo klausimais.
     UAB “ALBA SERVIS” įkūrimo metai – tai nepriklausomos Lietuvos Respublikos atkūrimo metai. Todėl mūsų pagrindiniai tikslai – atitikti jos gyventojų lūkesčius ir patenkinti poreikius ir norus: nuolat vystytis ir tobulėti. Lietuvos Respublikos rinkai mes pateikiame platų prekių asortimentą: aukštos kokybės guolius pramonei ir transportui, pavarų diržus, riebokšlius ir hidraulikos elementus, guolių fiksavimo žiedus, konsistentinius tepalus, grandines ir jų dalis, o taip pat guolių montavimo ir patikros prietaisus. Mes savo klientams siūlome patikimą produkciją – tai žymiausių pasaulyje guolių gamintojų: Švedijos SKF koncerno, Japonijos korporacijų NACHI , NTN-SNR ir KOYO , Vokietijos koncerno INA-FAG (Schaeffler gruppe) guoliai, JAV kompanijos TIMKEN , ZVL Slovakia , JAV KBS LLC , Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos progresyviausių gamyklų guoliai,  Anglijos DUNLOP BTL , MEDWAY pavarų diržai, Italijos koncerno BENERI guolių fiksavimo žiedai, SKF koncerno, Vokietijos kompanijos DICHTOMATIK sandarikliai, JAV kompanijos LOCTITE pramoniniai klijai ir medžiagos. Bulgarijos kompanijos VERILLA Lubricants konsistenciniai tepalai PRISTA Oil "PRISTA", Italijos kompanijos SILICONI specialūs tepalai, aerozoliai ir kitos cheminės medžiagos.

     Lietuvos rinkai mes palaikome didžiulį asortimentą prekių ir stengiamės turėti visas Jums reikalingas prekes. Trūkstamą produkciją pristatome per 1-3 savaites, o jei Jūsų užsakymas skubus, pasinaudodami DHL, UPS, TNT paslaugomis, pristatysime per 2-3 dienas. Jums net nereikės atvykti į mūsų firmą Vilniuje. Reikalingas prekes mes Jums pristatysime į vietą, pasinaudodami siuntų gabenimo firmų paslaugomis.

     Kai Jūs dėl atsiradusių problemų kreipsitės į mūsų firmą, mūsų jaunas kolektyvas visuomet į jas įsigilins, operatyviai ir kvalifikuotai padės parinkti Jums reikiamus guolius, diržus, riebokšlius ir kitas prekes, konsultuos Jus visais Jums rūpimais montavimo ir eksploatavimo klausimais. Ypač sudėtingais klausimais mes visuomet galėsime pasiremti didžiuliu mūsų partnerių inžinieriniu potencialu ir pateikti Jums teisingus atsakymus. Esant poreikiui, pasinaudodami šiuolaikinėmis komunikacijos priemonėmis, galime susiekti su įvairiausiais pasaulio guolių gamintojais ir pristatyti Jums net labai retus gaminius. Nesant galimybės atvykti pas mus, visuomet pateiksime išsamią informaciją telefonais, faksu ar internetu. Be to, Jųsų patogumui mųsų svetainėje įdiegėme produktų paiešką, kurios pagalba Jūs galite akimirksniu susirasite Jums reikiamą prekę, pasitikrinsite kiekius ir kainą. Mūsų firma visuomet, atsižvelgdama į Jūsų poreikius ir galimybes, suderins su Jumis apmokėjimo ir nuolaidų sistemą. Kreipkitės ir mes Jums padėsime!

PAIEŠKA
Atidaryti paieškos
langą...
 

KONTAKTAI
UAB "ALBA SERVIS"
Šaltinių 13/16-2, LT-03214, Vilnius
Tel.: (5) 213 16 79, 233 47 42
Tel. / Faks.: (5) 215 18 52
Mob. tel.: 8 614 44 531
El. paštas: info@albaservis.lt
Darbo laikas: I - V 8:00 - 17:00© 2006 - 2017 UAB "ALBA SERVIS". Visos teisės saugomos.
LT EN RU